محل تبلیغات شما

گفت و شنود/ بدشانسیغروی | غروی

• گفت و شنود/ بدشانسیغروی | غروی

مجروحان داعش را هم در بیمارستان‌های تل‌آویو و حیفا مداوا کرده و در ملاقات با آنها آرزو کرده بود، داعش به درون خاک ایران هم راه پیدا کند.

به گزارش مشرق، رومه کیهان در قسمت گفت و شنود خود نوشت: گفت: یادته نتانیاهو از راه‌اندازی داعش ابراز خوشحالی کرده بود و می‌گفت؛ داعش نیروهای مقاومت را بجای مقابله با اسرائیل به داخل کشورهای اسلامی کشانده است؟!

گفتم: مجروحان داعش را هم در بیمارستان‌های تل‌آویو و حیفا مداوا کرده و در ملاقات با آنها آرزو کرده بود، داعش به درون خاک ایران هم راه پیدا کند.

گفت: دیروز یکی از ژنرال‌های اسرائیلی با تأسف گفته است؛ داعش نه فقط نتوانست وارد ایران شود، بلکه در عراق و سوریه هم قلع و قمع شده است.

گفتم: حیوونکی‌ها چی فکر می‌کردند، چی شد؟!

گفت: این ژنرال رژیم صهیونیستی گفته است اسرائیل بعد از قلع و قمع داعش، با خطر جدید دیگری روبرو خواهد شد.

گفتم: دو نفر که برای شکار رفته بودند به سمت یک شیر تیراندازی کردند. شیر زخمی شد و با عصبانیت به آنها حمله کرد، یکی رفت بالای درخت و دیگری وارد یک غار شد. کسی که وارد غار شده بود هر چند دقیقه یک بار از غار بیرون می‌آمد و بعد با حمله شیر دوباره به درون غار می‌رفت. رفیقش از بالای درخت گفت؛ مگر مرض داری که از غار بیرون می‌آیی؟ همانجا بمان تا خطر رفع شود و یارو گفت؛ آخه از شانس بد یک شیر هم درون غار است!

چگونه محتوای سئو شده بنویسیم

نیروهای تازه نفس ارتش سوریه در قنیطره+فیلم و عکس

آنتی ویروس مناسب و ویژگی های آن

داعش ,غار ,هم ,کرده ,شنود ,یک ,گفت و ,و شنود ,به درون ,کرده بود، ,داعش به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لیست انواع تور ها- درج رایگان تور|مجله اینترنتی تورهای داخلی و خارجی کشورها Wayne's page آموزش و انجام پروژه های GIS محیط زیست و مدل سازی Maxent sandtywastsi کسب و درامد اینترنتی فری: دانلود آهنگ با لینک مستقیم tiomakartu تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی و متوسطه اول به ملودی Beryl's life